На Новий Рiк їдемо в Карпати! — Ми зустрінемо свято в теплій компаніїї однодумців, піднімемось на саму високу вершину українських гір — Говерлу, за бажанням — підкоремо Петрос або покатаємось на лижах схилами  Буковелю, покупаємось в гарячих чанах, скуштуємо закарпатські страви, поспіваємо пісні біля комину, одним словом, — зустрінемо новий рік!

День Перший

Наша подорож, як завжди, починається ще у поїзді – пісні під гітару, чаювання, знайомства! А зранку ми прибуваємо в Івано-Франківськ! Сідаємо у замовлений автобус і їдемо у Лазещину, в мальовниче селище Карпатського краю.

По дорозі просимо водія зупинитись біля Острова Кохання в самому Івано-Франківську –  тут на великому озері є острів, що формою нагадує серце. Це дуже романтичне місце, обов’язково фотографуємось!

Наступна наша зупинка — в любому всім місті Яремче! Тут ми смачно поїмо, погуляємо ярмаркою, прикупимо сувенірів, сирних коників чи ожинового вина! Дивимось звірят у місцевому зоопарку, милуємося потужним водоспадом, що спадає посеред річки Прут. Це один з самих повноводних водоспадів Карпат! Файно відпочивши сідаємо в автобус і їдемо далі.

В селі Лазещина нас чекає Гостинний Двір «Альпіна», трьоповерховий будиночок, із усіма зручностями, замовленний спеціально під нашу компанію. Тут є сауна, чани, камінний зал, а з вікон відкриваються краєвиди на Говерлу та Петрос. Відпочиваємо, вечеряємо, знайомимся, ніжимось у сауні та чанах.

 День Другий

Сьогодні ми піднімемось на саму високу вершину Українських Карпат – на Говерлу! Підйом на гору з точки старта в Казмєщику є доволі нескладним. Але треба мати з собою міцне взуття, теплий одяг, та бажано – трекінгові палиці. З вершини відкривається панорама, що тамує подих — майже всі горні хребти Українських, і навіть трохи Румунських Карпат у нас, як на долоні! Взимку, під пухнастими шапками снігу це видовище особливе захоплює! Підйом на гору і спуск назад займе весь день.

Надвечір нас чекає сауна, смачна вечеря та зустріч НОВОГО РОКУ!!

День Третій

На третій день нашої подрожі кожен можна обрати програму відпочинку: 1)Відпочивати в затишному будиночку, пити теплий чай, споглядати природу у новому році. 2)Підкорити із Колесником Петрос — другу величну вершину Українських Карпат, з якої відкривається не менш захоплюючий краєвид!.. 3)Шанувальникам гірсколижного дозвілля можна з’їздити (12 км від готелю) у Буковель — і там проїхатись самими крутими схилами на лижах чи борді.

Увечорі нас чекатиме переїзд в Івано-Франківськ, і якщо фортуна до нас буде ласкава, ми повечеряємо в найкращому ресторані Закарпаття, в нашій любій  — «Десяточці»! А далі — солодкий сон у теплому потязі…

p.s. В залежності від погодних і ситуаційних умов інструктор може на власний розсуд  змінювати програму туру.

Вартість туру 3900 грн. включає у себе (вартість уточнюйте):

 • — проживання у готелі (2, 3, 4х-місні номера, новорічні розцінки);
 • — харчування (сніданок і вечеря у готелі, перекуси в горах);
 • — переїзди до Лазещини і назад, під’їзди до старту пешохідних маршрутів;
 • — святкова вечеря;
 • — організація, послуги інструктора, консультанції, он-лайн підтримка;
 • — групова аптечка;
 • — обмеження кількості участників.

Не входить у вартість туру:

 • — ж.д. проїзд Київ-Франківськ-Київ;
 • — харчування в ресторані у Яремче та Франківську;
 • — сауна, чани;
 • — новорічний алкоголь;
 • — проїзд на Буковель, скі-пас, тощо.

Кількість місць обмежана! Отоже, поспішайте записатись!

Щоб забронювати тур слід:

Фотографии из Похода, 2016