fbpx
Зимові Карпати: Сходження на Пікуй.

Що можна зробити за вихідні у Карпатах та ще й взимку? На Пікуй збігать та ще й в чані попаритись!! І все це з неймовірним краєвидом на Карпатські гори! Посидіти ввечері з гітарою біля каміну, послухати туристичних пісень! Хіба це все не варто того, щоб вирватись на два дні з гамірного міста?! Кому відкликається — приєднуйтесь!

Зимові Карпати: Сходження на Пікуй.

День Перший

Приїзжаємо раненько потягом у Воловець, поснідавши в місцевому ресторанчику, переїзжаємо одразу в село Біласовиця і заселяємося в готельчик з дуже гостинними хазяями. Виходимо прогулятися і трохи протоптати нашу стежку на вершину, щоб завтра було легше!
По повернені паримось у чані і вечеряємо з видом на Пікуй!

 День Другий

Прокидаємось раненько і поснідавши смачненько, виходимо на сходження. Сніг хрустить під ногами, сонце сліпить очі, і ми в очікуванні захоплюючого подих краєвида йдемо на гору!! А от і вершина! Тут хочеться кричати, співати, знімати панорами, летіти наче гордий орел на Карпатами – як же ж тут гарно… Але морозець і свіженький вітерець гонять назад до нашої гостини. Там знову відпарюємось в чані і … бігом біжимо на автобус бо поїзд чекати не буде!! Звичайно ж вечеря в ресторанчику перед потягом.


Отакі у нас можуть бути вихідні! Є про що згадати, є про що розказати і перезавантаження на всі 100% забезпечене, навіть якщо погода трохи втрутиться у цей феноменальний сценарій!!!!

p.s. В залежності від погодних і ситуаційних умов інструктор може на власний розсуд  змінювати програму туру.

Що потрібно мати з собою на зимовий Пікуй

Обовязкове: туристичне шкіряне взуття, тепла куртка, вітрозахисна куртка, теплий фліс, термобілизна, трекові палиці, теплі рукавиці, вітрозахисна маска (або зимовий бафф), лижна маска або сонцезахисні окуляри, ліхтарик. Інструктор проконсультує і підкаже з приводу кожного пункту спорядження.

Бажано також мати термос, гамаші, сідушку.


Вартість туру 1900 грн. (знижка дітям -20%) включає у себе:

  • проживання у готелі (2, 3, 4х-місні номера);
  • харчування (1 сніданок 1 вечеря, 1 перекус в горах);
  • організація, послуги досвідченного гіда-інструктора, КМС з гірського туризму;
  • групова аптечка;

Не входить у вартість туру:

  • поїзд Київ-Воловець-Київ;
  • трансфери та під’їзди по маршруту (близько 400 грн);
  • сауна/чан;

Кількість місць обмежана! Отоже, поспішайте записатись!


Щоб зареєструватися в поїздку, потрібно:

  • внести передплату в размірі 1000 грн. на карту Приват (сумма не повертається);
  • купити квиток на поїзд (ми підкажем номери);